Bez kategorii

CIEŚLIŃSKI TEAM

Podczas gdy w Sejmie toczyła się ‪#‎bitwaoinnowacje‬ mój wspaniały i niezawodny sztab CieślińskiTEAM zajmował się kampanią w terenie 🙂 Jeśli ktoś ma miejsce na baner lub przygarnie plakat to prosimy kontakt 🙂

Z Karolina, przed
Aktualności

Prace podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia przedstawionego przez Prezydenta RP projektu ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku ze wspieraniem innowacyjności

W dniu 22.09.2015, na posiedzeniu podkomisji nadzwyczajnej, której mam przyjemność przewodniczyć zakończyliśmy rozpatrywanie przedstawionego przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej projektu ustawy o zmianie niektórych innych ustaw w związku ze wspieraniem innowacyjności. W środę 23.09 przedstawię sprawozdanie Czytaj więcej…

Z Karolina, przed
Aktualności

Europejski Kongres Ekonomiczny

Dnia 8 maja Poseł Piotr Ciesliński jako przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. polsko-japońskiej współpracy gospodarczej miał przyjemność, w ramach posiedzenia wyjazdowego zespołu na Europejskim Kongresie Ekonomicznym w Katowicach brać udział w dyskusji nt. polsko-japońskiej współpracy w zakresie transferu technologii dla polskiego sektora energetycznego. (więcej…)

Z Karolina, przed
Aktualności

Dnia 2 kwietnia Poseł Piotr Cieśliński miał  niewątpliwą przyjemność gościć w Parlamencie "studentów" Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Lidzbarka Warmińskiego. (więcej…)

Z Karolina, przed
Aktualności

Konferencja zamykająca projekt pt. „Budowa nowego Bloku Operacyjnego wraz z Oddziałem Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Centralną Sterylizatornią przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu”

W dniu 27.11.2013 roku Poseł Piotr Cieśliński uczestniczył w konferencji zamykającej projekt pt. "Budowa nowego Bloku Operacyjnego wraz z Oddziałem Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Centralną Sterylizatornią przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu". (więcej…)

Z Karolina, przed
Bez kategorii

Ustawa regulująca zawód fizjoterapeuty wkrótce w Sejmie. Wystąpienie Posła na Sejm RP Piotra Cieślińskiego tutaj

Z Karolina, przed
Bez kategorii

Z okazji nadchodzących Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, pragnę życzyć Wszystkim serdecznych chwil spędzonych  w  rodzinnym gronie, radosnego wiosennego nastroju oraz sił i energii do tworzenia i realizacji nowych celów.

Z Karolina, przed
Aktualności

Życzenia Wielkanocne

W imieniu swoim, jak i również moich współpracowników życzę Państwu zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego „Alleluja”.

Z admin, przed